Dodaj komentarz

Czy możliwy jest naturalny lifting twarzy, przeprowadzany bez ingerencji skalpela? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko zaufać Masażowi Kobido i przekonać się na własnej skórze, jak działa ten wyjątkowy zabieg. Odmłodzenie skóry, regeneracja tkanek i prawdziwe ukojenie nie tylko dla ciała, ale również i dla duszy – to tylko niewielka część korzyści, jakie niesie ze sobą masowanie twarzy przez zaledwie kilkadziesiąt minut.

Młodszy wygląd i nowe oblicze

Liftingujący masaż twarzy Kobido to naturalna alternatywa dla odmładzania skóry i poprawy jej wyglądu przy wykorzystaniu metod inwazyjnych. W trackie zabiegu mięśnie i komórki naskórka zostają stymulowane do regeneracji. Zwiększa się również produkcja elastyny i kolagenu. Wszystko to z kolei prowadzi do poprawy napięcia skóry oraz do naturalnego wyglądu, budzącego wspomnienia o młodzieńczych latach.

To jeszcze nie wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą Masaż Kobido. Jak się okazuje, jego skutkiem może być nawet zmniejszenie zmarszczek, również tych mimicznych. Jest to możliwe dzięki płynnym ruchom wykwalifikowanych masażystów oraz połączeniu kilku technik masowania. Daje to możliwość dotarcia do mięśni twarzy, położonych nieco głębiej niż te, które pobudzane są podczas tradycyjnego masażu.

Masaż wpływa również na opadające powieki oraz policzki, które stają się uniesione. Limfa zostaje pobudzona do krążenia, dzięki czemu znikają obrzęki i uciążliwa opuchlizna. To z kolei wpływa pozytywnie na koloryt skóry i przywraca jej zdrowy, naturalny wygląd.

Więcej o korzyściach jakie niesie ze sobą omawiany masaż, znajdziesz na stronie "Masaż Kobido - Liftingujący masaż twarzy Gdańsk" na której oprócz tego czym on jest i jakie efekty przynosi, przedstawione zostały również różnice między Kobido a masażem japońskim, które dla wielu stanowią problem w odróżnieniu i wychwyceniu różnic, w związku z czym trudno odpowiednio dobrać techniki masażu do swoich potrzeb. 

Prozdrowotne właściwości Masażu Kobido

Masaż Kobido niesie ze sobą szereg korzyści nie tylko dla twarzy, ale również dla całego organizmu. Jedną z jego najistotniejszych części jest drenaż limfatyczny. Wpływa on znacząco na przepływ limfy oraz buduje odporność organizmu na różnego rodzaju infekcje. Lifting Kobido kończy się akupresurą. Polega ona na uciskaniu konkretnych miejsc i punktów w okolicy twarzy. Dzięki temu poszczególne organy wewnętrzne zostają pobudzone zarówno do pracy, jak i do regeneracji.

Niemniej jednak głównym celem takich działań jest dążenie do relaksu i odprężenia. Pacjent odczuwa przede wszystkim rozluźnienie klatki piersiowej, barków oraz szyi. Rozluźnieniu ulega także żuchwa, co jest szczególnie istotne dla tych osób, które na co dzień noszą aparaty ortodontyczne oraz tych, które zmagają się z problemem bruksizmu , powszechnie określanego mianem zgrzytania zębami. Masaż Kobido prowadzi do relaksu, przez co zmniejszona zostaje częstotliwość zaciskania mięśni szczęki, co często stanowi swego rodzaju odreagowanie codziennych napięć. Co więcej, pacjenci korzystający z tego rodzaju zabiegów, zauważyli również zmniejszenie się częstotliwości występowania bólów głowy, w tym również bólów migrenowych.

Nie da się więc ukryć, że Masaż Kobido ma wyjątkowy wpływ nie tylko na twarz, ale na cały organizm. Prowadzi do odżywienia skóry, poprawiając samopoczucie i wygląd, a w dłuższej perspektywie również zdrowie tych, którzy zdecydowali się skorzystać z jego wyjątkowych możliwości.

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.