Masaż Kobido - naturalny sposób w walce o piękną skórę

Czy możliwy jest naturalny lifting twarzy, przeprowadzany bez ingerencji skalpela? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko zaufać Masażowi Kobido i przekonać się na własnej skórze, jak działa ten wyjątkowy zabieg. Odmłodzenie skóry, regeneracja tkanek i prawdziwe ukojenie nie tylko dla ciała, ale również i dla duszy – to tylko niewielka część korzyści, jakie niesie ze sobą masowanie twarzy przez zaledwie kilkadziesiąt minut.

Korekta odstąjacych uszu w Derm Estetyka

Chirurgia plastyczna zyskuje coraz większe zaufanie wśród społeczeństwa. Zabiegi stały się powszechnie dostępne, więc korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni niezależnie od wieku. Co więcej, chirurgia plastyczna wiąże się dziś nie tylko z chęcią poprawy wyglądu. Jest to również ratunek dla zdrowia, dzięki któremu możliwe jest podniesienie jakości życia na znacznie wyższy poziom.

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - sklep medyczny online

Przykre wypadki wymagają często czasochłonnej rehabilitacji. Ta z kolei opiera się na specjalistycznych sprzętach i urządzeniach, których cena może odstraszyć potencjalnych klientów. Nic dziwnego, że większość z nich zastanawia się czy lepiej kupić, czy może wypożyczyć przydatne w okresie rehabilitacji pomoce. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę stan chorego. Jeśli pacjent będzie potrzebował sprzętu przez długi czas, a jego parametry muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb, warto rozważyć zakup urządzeń na własność. W przeciwnym wypadku doskonałą alternatywą będzie z pewnością wypożyczenie sprzętu.

bodyjet

Zabiegi medycyny estetycznej to w obecnych czasach bardzo popularne działania. Innowacyjne technologie umożliwią poprawę wyglądu poszczególnych partii ciała, jak również ogólnego wizerunku. Jednym z najpopularniejszych zabiegów korekty sylwetki jest liposukcja. W jakim obrębie ciała wykonywane są tego rodzaju zabiegi? Jak przebiega rzeźbienie kończyn dolnych? Dla kogo przeznaczone są tego rodzaju czynności? Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule!

flebologia

Stan naszych żył zależy w dużej mierze od nas samych. Niewielka ilość ruchu, siedzący lub stojący tryb życia czy palenie tytoniu, to czynniki, które w znaczącym stopniu mogą wpływać na funkcjonowanie układu krwionośnego. Jednym z efektów takiego stanu rzeczy może być rozwój żylaków. Flebologia to właśnie dziedzina pomagająca poradzić sobie z tymi problemami.

icd-10

Choroba nazywana zatorowością płucną polega na tym, że w organizmie człowieka dochodzi do wystąpienia zatoru, którego bezpośrednim skutkiem jest zatkanie światła tętnic płucnych. Przebieg i konsekwencje tej choroby są w dużej mierze zależne od tego, w jakiej części płuc zostanie zatrzymany dopływ krwi. Objawami tej choroby jest wystąpienie u człowieka duszności, przyśpieszenia bicia serca, nadmiernej potliwości oraz szybkiego oddychania. Osoba chorująca na tę przypadłość będzie się skarżyć na ból w klatce piersiowej po jednej ze stron. Ból może również promieniować na takie części ciała jak ramiona, brzuch lub plecy.

Tlenoterapia hiperbaryczna w Słupsku

Nowoczesna medycyna przedstawia co jakiś czas coraz to nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania, które mają za zadanie wpłynąć czy to na zdrowie człowieka, czy też na jego wygląd. Dzięki odpowiednim urządzaniom i wiedzy specjalistów możliwe jest przeprowadzanie skutecznych terapii i zabiegów. Jedną z takich innowacyjnych terapii jest ta wykorzystująca komorę hiperbaryczną. W tym artykule postaramy się nieco lepiej przybliżyć czym, jest i jakie daje efekty terapia hiperbaryczna.

Chęć rozwoju to nieodłączna część pracy fryzjera. Nieustanie pojawiają się nowe trendy i nowe metody stylizacji włosów. Z racji tego, że chcemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, co jakiś czas bierzemy udział w szkoleniach, które mają za zadanie podniesienie poziomu naszych umiejętności na jeszcze wyższy poziom. 10 marca również wzięliśmy udział w jednym z nich. Zrobiliśmy również kilka zdjęć, którymi pragniemy się z Wami podzielić. Zachęcamy do obejrzenia!

botoks

Medycyna estetyczna zajmuje się przede wszystkim poprawianiem wyglądu ludzkiego ciała, które z powodu pewnych defektów może być przyczyną kompleksów. Właśnie w takich sytuacjach medycyna estetyczna może okazać się zbawiennym rozwiązaniem. Zabiegi usuwające pewne defekty mogą bowiem wpływać pozytywnie, nie tylko na stan fizyczny naszego ciała, ale również na kondycję psychiczną, która jest często blokowana przez pewne kompleksy. W tym artykule omówimy najczęściej wykonywane zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, które pozwolą Ci pozbyć się dokuczliwych kompleksów.

Przedstawiamy Państwu efekty naszej pracy podczas przygotowywania różnego rodzaju stylizacji z upięciem włosów. Tego typu rozwiązania wyglądają niezwykle efektownie i mogą być stosowane na różnego rodzaju okoliczności, jak przykładowo śluby, wesela, zabawy karnawałowe, czy też sesje zdjęciowe. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której przedstawiamy kilka upięć, które wykonałyśmy dla naszych klientek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.