Dodaj komentarz

Ludzie sporą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Zależy nam, aby na wyjściach z domu, kiedy spotykamy się z innymi ludźmi wyglądać jak najlepiej. Dbamy nie tylko o ubiór, ale także o fryzurę, która ma znaczny wpływ na nasz wygląd. Wielu ludzi spędza mnóstwo czasu na dbaniu o włosy, chcąc, aby były perfekcyjne. Jednak odpowiednie dbanie o stan włosów to dopiero połowa sukcesu, znacznie trudniej jest przygotować odpowiednią fryzurę i dostosować ją do określonej imprezy. Idealna i prosta fryzura na imprezę charakteryzuje się nie tylko wygodą, ale także łatwością i czasem przygotowania. Wykonanie poniższych fryzur zajmuje zatem nie więcej niż 10 minut. Poniżej przedstawiono najpopularniejsze i proste fryzury na imprezy. Przeczytaj je i poznaj zjawiskowe fryzury na imprezy.

Pomysły na proste fryzury na imprezę

Jaką fryzurę wybrać?

Obecne trendy we fryzjerstwie mocno nawiązują do stylu lat 90. Modne są wyraziste i ekstrawaganckie fryzury, ale dużym uznaniem nadal cieszą się klasyczne, delikatne i dziewczęce upięcia. Wielu z nas, aby uzyskać idealne upięcie na imprezę, udaje się do fryzjera, ale dzięki temu, że obecnie największą uwagę przykłada się do komfortu i prostoty upięć, warto spróbować wykonać prostą fryzurę na imprezę samemu. 

Stacked ponytail

Ta prosta fryzura na imprezę polega na upięciu części włosów w kucyk i zostawieniu drugiej połowy luźno. Jej wykonanie zajmuje nie więcej niż 5 minut, co sprawia, że jest to idealna i prosta fryzura na imprezę. Po wykonaniu charakterystycznego kucyka należy oddzielić cienkie pasmo włosów i owinąć nim podstawę kucyka. Jeśli możemy poświęcić więcej czasu na wykonanie upięcia, to warto pofalować pasma włosów, które okalają naszą twarz. Doda to naszym włosom pożądaną objętość, ale także podkreśli kształt naszej twarzy.

Przewrócony kucyk

To kolejna łatwa fryzura na imprezę. Należy związać niski kucyk (koniecznie cienką gumką), a następnie poluźnić jego splot i podzielić włosy nad gumką na pół. Najbardziej skomplikowana część tego upięcia to przeplecenie kucyka przez powstałą nad gumką przestrzeń. Dla lepszego efektu warto zrobić dwa takie kucyki, a następnie zebrać je ze sobą za pomocą gumki. Takie upięcie idealnie podkreśli kształt naszej twarzy.

Modne fryzury na imprezę

Space buns

To prosta fryzura na imprezę, która będzie idealna dla osób mogących pochwalić się długimi włosami. Aby ją wykonać, należy podzielić włosy na pół i na samym środku głowy zrobić przedziałek. Następnie obie części włosów należy związać w wysokie kucyki. Kolejnym krokiem i zaplecenie ich w warkocze i owinięcie nimi podstawy kucyka.

Modne upięcia włosów do ramion z warkoczami

Kolejne modne upięcie można wykonać zarówno na krótkich, jak i długich włosach. Na środku głowy należy wykonać przedziałek, a następnie trzeba oddzielić dwa pasma włosów, okalające naszą twarz. Oddzielone fragmenty zależy zapleść w proste warkocze, które idealnie ozdobią głowę. Ta łatwa fryzura na imprezę zajmie nam naprawdę niewiele czasu, a doda naszej stylizacji klasy i świeżości.

Delikatne upięcia włosów krótkich

Włosy krótkie stanowią problem. Znacznie trudniej przygotować z nich wymyślną fryzurę, ale nie jest to niemożliwe. Wystarczy uczesać włosy w taki sposób, aby zrobić przedziałek, obojętnie czy wykonasz go na środku głowy, czy z boku. Kolejnym krokiem będzie wydzielenie dwóch pasm włosów, a następnie zaplecenie ich po bokach głowy. Pod koniec wystarczy tylko spiąć je gumką i gotowe! Jest to prosta fryzura na imprezę, która doda nam gracji i elegancji.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.